AKK czyli analizuj kreuj komentuj

Witam.
Dzisiaj troszeczkę inna forma posta, de facto odnośnik do nowo dodanej zakładki, gdzie znajdziecie aktualne określenie trendu dla danego rynku czy waloru. W przyszłości prawdopodobnie dodam kolejne własne interpretacje dalszych zdarzeń lub jeśli będzie zainteresowanie z Waszej strony, analizy konkretnych akcji.
 Na to jednak przyjdzie czas później. Nie ukrywam, że często sam pomijam istotne sygnały płynące z rynków, a wspomniane usystematyzowanie może pomóc.
Zatem zachęcam do analizowania, kreowania i komentowania :).

Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

0 ; Dodaj komentarz:

Prześlij komentarz

Skomentuj

Archiwum bloga


---------------------------------------
Wyświetlana zawartość witryny stanowi wyraz osobistych poglądów autora i w żadnym razie nie jest “rekomendacją” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715).