Schładzanie wskaźników WIG 20

Akcja schładzania wskaźników trwa.

Liczba otwartych kontraktów nadal wzrasta.
Jeśli potwierdzi się obserwowana zależność liczby otwartych kontraktów i wolumenu, to zapowiadana przez analityków mała korekta, może zrodzić całkiem spore oberwanie chmury.

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

5 ; Dodaj komentarz:

Anonimowy 16 lutego 2012 15:18  

ja już od tygodnia mam wrażenie iż to jednak misie sie potretują ( długie są chyba w silnych rękach ) dziwne to jest zbyt oczywiste mają być te spadki

dedek 16 lutego 2012 15:59  

Też się obawiam, że za mocny zawodnik wszedł w styczniu w długie, żeby teraz odpuścić. Został mu miesiąc na podtrzymanie rynku, to niewiele - nawet jeśli Stany wybiją klin dołem, to prawie zawsze po pierwszym mocniejszym tąpnięciu jest nawrotka pod wybite wsparcie, które staje się oporem. Tę sytuację może wykorzystać gruby do trzymania rynku przy szczycie na niskiej zmienności.

Anonimowy 16 lutego 2012 17:13  

jeszcze raz
wydaje misię że na rynku jest ich teraz już dwóch - jeden nie puści >2380 a drugi <2340 obaj będą zarobieni na wygaśnięciu

Sebastian Cezary 17 lutego 2012 12:25  

Oberwanie będzie tylko jak głębokie, a może takie zdrowe do około połowy ostatnich wzrostów i zwrot w górę? Jeśli nic specjalnego się na świecie nie wydarzy to czemu by nie.

Krzysztof 17 lutego 2012 12:29  

o ile pustymi papierkami nie pokrzyżują szyków:)

Prześlij komentarz

Skomentuj


---------------------------------------
Wyświetlana zawartość witryny stanowi wyraz osobistych poglądów autora i w żadnym razie nie jest “rekomendacją” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715).