Dalsze spadki cen złota

Wiele wskazuje na dalsze spadki cen złota, o których całkiem niedawno pisałem (ostatnie wpisy dotyczące złota
Ceny po spadkach wykonały korektę 38% zniesienia Fibonacciego licząc od ostatnich szczytów z grudnia.  Możliwy dalszy ruch to około 1460 USD. Po raz kolejny sprawdza się maksyma: bądź inwestorem w początkowej fazie hossy, a spekulantem w końcowej jej części. 

Link do analizy z możliwością śledzenia dalszych ruchów cen złota

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

2 ; Dodaj komentarz:

Student 9 stycznia 2012 14:35  

Witam
Szukasz potwierdzenia spadków w fundamentalnej sytuacji, czy ograniczasz się do wykresu?
Pozdrawiam

Krzysztof 10 stycznia 2012 00:14  

Witaj, wybacz małą zwłokę. Powszechnie panuje opinia, iż złoto jest niedoszacowane. Polemizować z tym trudno, a więc wycofam się z tej próby. Natomiast patrzę raczej z punktu widzenia sukcesywnie występujących baniek. Taką właśnie sytuację upatruję na złocie. Inwestują starzy i młodzi, kelner i aktorka, powstają specjalne serwisy itd. itd. To jedno. Dwa, owszem duży nacisk kładę na wykres i nie wierzę w powiedzenie sky is the limit.

Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof

Prześlij komentarz

Skomentuj