Gramy z trendem PGNiG

Wiele się słyszy o łapaniu noży czy też odbiciu zdechłego kota, odradzaniu trzymania akcji w portfelu w czasie bessy. Na celowniku spółka defensywna. Gra z trendem wzrostowym w czasie bessy? Jak widać jest całkiem możliwa.Ryzyko wydaje się niewielkie a ruch cen całkiem przewidywalny. Oczywiście przełamania wsparć rejonów konsolidacji głównego indeksu, może się równać z zanegowaniem głównego trendu dla omawianego przypadku, dlatego też warto ustawić zlecenia obronne. Na wykresie naniosłem proponowane poziomy zakupu i zleceń obronnych.
 Link bezpośredni umożliwiający na bieżąco śledzić ruch cen wobec naniesionych poziomów:
Tutaj wykres w ujęciu tygodniowym:

Jeśli masz inne pomysły na krótkoterminowe inwestycje, podziel się.
Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof
RiskandProfit


Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są subiektywnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Autor nie bierze żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

0 ; Dodaj komentarz:

Prześlij komentarz

Skomentuj