O złocie średnioterminowo

Całkiem niedawno wspominałem o możliwości deprecjacji notowań złota w dłuższym terminie (tu i tu link). Dzisiaj kolejna bardzo krótka cześć, czyli przyglądamy się z bliższa obecnemu trendowi.
Na co zwracam uwagę: załamanie prawie rocznego trendu wzrostowego (a), utworzenie średnio terminowego trendu spadkowego (T), zanikający popyt (b) w obszarach górnego ograniczenia kanału (T).  Jako ciekawostka warto spojrzeć na spadek liczby otwartych pozycji we wrześniu już wtedy przestrzegającym przed zmianą kierunku notowań.  Nowy trend spadkowy wydaje się zupełnie niezagrożony.  Masz inne zdanie? podziel się opinią!

Pozdrawiam
Krzysiek

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

0 ; Dodaj komentarz:

Prześlij komentarz

Skomentuj