Analizy techniczne - indeksów, surowców, walut

Poniższe analizy techniczne indeksów, surowców, walut mają jedynie za zadanie  określić ogólną średnioterminową tendencję na rynku - nie stanowią żadnych dokładnych sygnałów kupna-sprzedaży. Zaletą tak sporządzonych wykresów jest ich samoistna aktualizacja. Przykładowo, pierwotnie odwiedzając poniższe linki we wtorek (dzisiaj mamy niedzielę), na wykresie pojawią się trzy nowe świece, jednak niezmienione pozostaną naniesione elementy.

Analizy techniczne - data ostatniej aktualizacji 25.03.12:

Wig 20 - wykres tygodniowy
Dax - wykres tygodniowy
SP 500 - wykres tygodniowy
Złoto - wykres tygodniowy
Ropa - wykres tygodniowy
CHF PLN - wykres tygodniowy
USD PLN - wykres tygodniowy
EUR PLN - wykres tygodniowy


Podpowiedzi, czyli jak,używać programu ispaq.
Powiększenie aktualnego obszaru obserwacji
Ustawienie marginesów. Prawy przycisk myszy -> ustaw margines -> np. prawy margines, - docelowa wartość np 200, mamy (zobacz)

Pozdrawiam
Krzysiek

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

2 ; Dodaj komentarz:

Sebastian Cezary 27 marca 2012 11:07  

Bardzo ciekawe elementy z tych wykresów. Nie myślałeś aby je wykorzystać nie tylko we wpisie ale na samym blogu jako element? Wybrać jakiś jeden konkretny jakby jeszcze pod nim umieścić jakiś rodzaj chatu dałoby to może ciekawy element do zabawy :)

Generator 27 marca 2012 14:21  

super pomysł, chciałoby się powiedzieć co dwie głowy to nie jedna:)

Prześlij komentarz

Skomentuj