Możliwe strategie inwestowania w czasie stagflacji - rozstrzygnięcie konkursu

Dochodzi prawie północ, a pozostało do napisania parę słów odnośnie zakończonego i rozstrzygniętego konkursu. Zanim jednak poznacie zwycięzcę, króciutkie podsumowanie w formie graficznej. Z nadesłanych odpowiedzi sporządziłem trzy wykresy wyrażające możliwości inwestowania w czasie stagflacji (szkoda, że tylko trzy propozycje napłynęły, tym bardziej, że nagroda w postaci książki Richarda Kocha - Sztuka wyboru akcji (tutaj możesz o niej więcej przeczytać) w mojej opinii wydawała się interesująca). Gadu gadu a zegarek wskazuje 23:34. Podaję więc zestawienie graficzne i laureata:
Pozakonkursowo swoją propozycję przedstawił również Przemofree:Jak widać, przedstawione rozwiązania w zakresie dywersyfikacji portfela w sytuacji wystąpienia stagflacji,  diametralnie się od siebie różnią i tak naprawdę nie wiadomo, która propozycja skutecznie zabezpieczy inwestora przed skutkami podwyższonej inflacji i zastoju gospodarczego. Jednak ze względu na wyczerpującą odpowiedź, zwycięzcą konkursu zostaje pan Paweł Gałuch. 

Ze swej strony zachęcam do przekazania własnych spostrzeżeń i do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na blogu.

P.S.Panie Pawle bardzo proszę o dosłanie adresu do korespondencji na adres email: riskandprofit@gmail.com

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

0 ; Dodaj komentarz:

Prześlij komentarz

Skomentuj