Tablet – narzędzie pracy idealne dla inwestorów

Inwestujesz na rynku kapitałowym? W takim razie nie obejdziesz się bez mobilnego dostępu do informacji i możliwości prowadzenia inwestycji z dowolnego miejsca. Dziś troszeczkę o narzędziach, które Wam to umożliwią, czyli coraz popularniejszych tabletach. Napisał do mnie Adam – kolega z czasów licealnych. Uruchomił serwis, który powinien Was zainteresować: www.tanie-tablety.pl. Zanim zobaczycie serwis, przeczytajcie krótką notkę wysłaną nam przez redakcję serwisu:„Oferta rynkowa tabletów jest coraz bogatsza. Łatwo się zgubić w gąszczu propozycji producentów i dystrybutorów. Za sprawą powstałego właśnie serwisu www.tanie-tablety.pl wybór urządzenia stanie się łatwiejszy.
Jak wybrać tablet? Czym się kierować decydując o jego zakupie? Jak w pełni wykorzystać jego możliwości i dbać podczas codziennej eksploatacji? Na te i inne ważne pytania związane z tabletami można znaleźć odpowiedź w uruchomionym właśnie serwisie www.tanie-tablety.pl.

Redakcja serwisu regularnie publikuje porady związane z użytkowaniem tabletów. Przedstawiane są również informacje o nowościach rynkowych i ciekawostkach związanych z aktualną ofertą rynkową.  Głównym miejscem serwisu jest jednak katalog tabletów. Znajdują się w nim prezentacje sprzętu zawierające wszystkie najważniejsze informacje dotyczące parametrów technicznych i użytkowych. Zainteresowani zakupem konkretnego urządzenia mogą przejść bezpośrednio z serwisu do zakupów w sklepach oferujących najkorzystniejsze warunki cenowe.

Misją serwisu jest prezentacja najciekawszych urządzeń na rynku i pomoc w znalezieniu atrakcyjnych cenowo ofert ich zakupu.  W planach właściciela serwisu jest uruchomienie sprzedaży tabletów z poziomu serwisu oraz udostępnienie porad ekspertów „na żywo”.”
Zapraszam zatem do odwiedzin serwisuJ

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

2 ; Dodaj komentarz:

Patryk 19 marca 2014 16:08  

Tablet chyba obowiązkowy, zwłaszcza gdy zdarza mi się pracować w terenie :)

aneta-milecka 9 czerwca 2014 19:01  

tablet nie tylko dla inwestorów, ale dla mnie zastąpił w 75% laptopa, wydajność podobna, lekki super sprawa

Prześlij komentarz

Skomentuj


---------------------------------------
Wyświetlana zawartość witryny stanowi wyraz osobistych poglądów autora i w żadnym razie nie jest “rekomendacją” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715).