Film na wieczór

Dziś niedziela. Za oknem pięknie i słonecznie, a ja nie przygotowałem żadnych rewelacji giełdowych. W zamian polecę dwa filmy na dzisiejszy wieczór.
Senna - http://www.youtube.com/watch?v=4eWKjpjnipw


Film biograficzny. Doskonale pokazuje czym jest profesjonalizm, co to prawdziwe zaangażowanie i że warto realizować marzenia. 

Nie będę recenzował filmu, aczkolwiek przytoczę opinie, które moim zdaniem trafiają w samo sedno.
...film traktujący wiele rzeczy z przymrużeniem oka, nie pretendujący do Oskarów czy innych festiwalowych nagród. Film raczej niskobudżetowy stroniący od celebrycko hipsterskiej twórczości naszej rodzimej kinematografii....
...Film jest prosty i ma bardzo ładne przesłanie. Nie chodzi w nim o coś ponad, tu chodzi by człowiek go zrozumiał. Może i Nasz Bohater mówi tylko frazesy, ale te frazesy mają coś w sobie, dają do myślenia ...

Miłego oglądania

Bardzo liczę na Wasze komentarze w celu przekazania: konstruktywnej krytyki i uwag do publikowanych wpisów, pomysłów na kolejne wpisy na blogu, propozycji współpracy, czy po prostu utwierdzenia mnie w przekonaniu, że warto prowadzić ten blog.
Zasady komentowania: rzeczowość, nawiązanie do tematu, brak wulgaryzmów. Komentarze nie spełniające tych warunków nie będą publikowane. Dozwolone jest linkowanie własnej domeny dowolną frazą.

1 ; Dodaj komentarz:

Osiągnąć Sukces 4 marca 2014 12:44  

Film ciekawy, a jeśli już jesteśmy w takich tematach.

To jak sądzisz co wprowadzenie takiego pomysłu mogło by zmienić?

http://jak-osiagnac-sukces.blogspot.com/2014/03/jak-uratowac-zus-i-system-emerytalny.html

Prześlij komentarz

Skomentuj


---------------------------------------
Wyświetlana zawartość witryny stanowi wyraz osobistych poglądów autora i w żadnym razie nie jest “rekomendacją” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. nr 206, poz. 1715).